KAŞLARINIZA DOĞAL BAKIM UYGULAYIN

kaşlara bakım

Daha güçlü ve kalın kaşlar için yazımızda sizler için hazırladığımız birbirinden etkili kaş güçlendirici formüller ile daha parlak ve sağlıklı kaşlara kavuşacaksınız. Bildiğiniz gibi son yıllarda kalın kaşlar çok moda , gerek doğal duruşu ile gerekse karakteristik duruşu ile güçlü kaşlar son yılların güzellik trendleri arasında.. Evinizde kolayca hazırlayabileceğiniz birbirinden etkili kaş güçlendirici formülleri yazımızda bulabilirsiniz.

Daha güçlü kaşlar için patik formüller ;

Hint yağı ; günde bir defa kaşlarınıza uygulayacağınız hint yağı ile kıl kökleri daha güçlü bir yapıya sahip olacaktır. Hint yağını uygularken parmaklarınızla masaj yapın , ve uyguladıktan sonra 25 – 30 dakika kadar bekleyin , sonra yıkayın.

Vazelin ; Kaşlarınızda fark edilir bir değişim görmek için düzenli olarak vazelin kullanabilirsiniz. Vazelini gün içerisinde bir kaç defa kaşlarına sürerek daha güçlü ve parlak kaşlara sahip olabilirsiniz. Kaşlarınıza sürerken , daha pratik bir yol olan kaş fırçalarını tercih edebilirsiniz.

Soğan ; İçerisindeki kükürt sayesinde mutfağınızdan eksik etmediğiniz soğan , kaşlarınız için en etkili doğal güçlendiricilerden bir tanesi. Soğanı ezdikten sonra suyunu bir pamuk yardımı ile kaşlarınıza uygulayın ve en az bir saat bekletin.

Aloe Vera ; Kaşlarınızı güçlendirmenin ve arttırmanın bir diğer etkili yöntemi ise aloe vera suyudur. Bildiğiniz gibi güzellik  ürünlerinin vazgeçilmez malzemelerinde kullanılan aloe vera kaşlarınızı gürleştirmek içinde en etkili yollardan bir tanesi. Aloe vera kaşlarınızı gürleştirirken , aynı zamanda daha parlak bir görünüm sağlıyor.

Yazar Hakkında

Diğer Paylaşımlar

Bir Yorum Yap