Diyetisyen Ara

Balıkesir Diyetisyen

Balıkesir’in En İyi Diyetisyenleri En Başarılı Beslenme Uzmanları

Balıkesir’deki diyetisyenler hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Balıkesir’de hizmet veren diyetisyenlere ait bilgiler, öz geçmişleri, sunduğu hizmetleri inceleyebilir size en uygun diyetisyeni seçebilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz diyetisyene sitemiz üzerinden iletişime geçtiğinizi bildirirseniz ücret indirimi isteyebilirsiniz.

Kilo Verme

Zayıflama Yöntemleri Neden Diyetisyen Kontrolünde Olmalıdır?

Diyetisyen

Diyetisyen’ler yaygın olarak kilo alma ve kilo vermede danışmanlık hizmeti vermektedir. Zayıflama sürecindeki amaç vücutta bulunan fazla yağların verilmesidir. Yetersiz besin içeriğine sahip ve kişiye özel hazırlanmayan diyet listesi ile uygulanan zayıflama yöntemi vücutta yağ kaybından çok kas ve su kaybına neden olabilir. Maalesef bu da bizim istemediğimiz bir durum. Bu şekilde verilen kilolar kolayca geri alınabilir ve kişide halsizlik yaratabilir. Sağlıklı bir zayıflama-kilo alma diyetisyenin görevidir. Her yerden kolayca ulaşılabilen diyet listeleri kısa sürede kilo vermeyi sağlayabilir; fakat ilerleyen zamanlarda sağlık sorunlarına da görülmesini tetikleyebilir kişi sağlığını kaybederse bir daha kazanamayabilir.

Kilo Problemlerine Karşı Kişiye Özel Diyet!

Balıkesir diyetisyenleri; zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme, Kişiye Özel Beslenme Programları, Tüp Bebek ve İnfertilite Tedavisinde Beslenme, Yeme Bozukluklarına Yönelik Beslenme Programları, Gıda İntolerans Testi (Pinner Test), Anoreksiye ve Blumia Hastalarında Beslenme, Prematüre Beslenmesi, Çölyak Hastalığında Beslenme, Kalp Damar Hastalıkları ve Beslenme, İnsülin Direnci ve Metabolik Sendrom, Detoks, Ketojenik Diyet, Kontrol Randevusu, Normal Randevu, Kişiye Özel Diyetler, Diyabet Diyeti, Gebelik Ve Emziklilikte Beslenme, Hastalıklarda Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Enteral Beslenme, Parenteral Beslenme, Zayıflama Diyetleri, Şişmanlık (Obezite), Diyabet (Şeker Hastalığı), Aşırı Kilo Alımı, Hiperlipidemi, Anoreksiye ve Blumia Hastalarında Beslenme, Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet, Sporcu Beslenmesi, Çocuk ve Ergenlerde Kilo Kontrolü, Kalp Damar Hastalıkları ve Beslenme, Prematüre Beslenmesi, Troid Hastalıklarında Beslenme, Kilo Problemi, Yeme Bozukluklarına Yönelik Beslenme Programları, Besin İntolerans Testi, Nötropenik Diyet, Hamilelikte Beslenme gibi hizmetleri yüksek danışan memnuniyetleri, ferah ofisleri, ayrıntılı vücut analizleri, kişiye özel beslenme planı, güncel yaklaşımları ve en iyi fiyat prensipleri ile çalışmaktadırlar.

Diyet Ücreti Ne kadar, Kaç Seans ?

Öncelikle diyetisyen sizin günlük beslenme alışkanlıklarınızı, tükettiğiniz yiyecekleri ve şikayetlerinizi dinler not alır. Daha sonrasında sizden istenilen kan tahlili sonucuna göre değerlendirme yaparak sağlık ve beslenme durumunuzu değerlendirir. Profesyonel tartı sayesinde vücudunuzda bulunan su, yağ, kas oranınızı hesaplar, size uygun en doğru diyet listesini oluşturur. Diyet listeniz diyetisyeninize bağlı olarak 7 gün ila 14 gün arasında değiştirilir. 

Diyet ile ayda kaç kilo verebilirim ?

Bu konu herkeste değişiklik gösterebilir. Bazı insanların metabolizması ve günlük hayattaki fiziksel aktivitesi sonucu daha fazla kalori ve doğru diyet ile 6-7 kg kadar kilo verebilir. Ama bazı insanların metabolizması yavaş olduğundan ve sürekli masa başında, hareketsiz gün geçirenlerde bu oran 1-3 kg kadar düşmektedir. Diyet yaparken programınıza aksatmadan uyarsanız ve fiziksel aktivite, spor, yürüyüş, egzersiz yaparsanız hedefinize daha hızlı ulaşırsınız. Unutmayın disiplinli olmalısınız ve başaracağınıza inanmalısınız.

Balıkesir’de Hizmet veren Diyetisyenlere Ulaşmak için Tıklayın.


Diyetisyen misiniz ?

Bu bölgenin diyetisyeni olmak için hemen kayıt olun, siz de Diyetisyenler Kulübü’nün parçası olun.

Leave your vote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25Sonraki sayfa
Etiketler

Diyetisyenler Kulübü

Diyetisyenler Kulübü'nün kurucusuyum. Diyet yapmayı ve fit kalmayı seviyorum. Boş zamanlarımda gezerim, bazen de burada yazarım. Yeni arkadaşlar edinmeyi severim. Sen de aramıza katılmak istersen memnun olurum. :)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı