Diyet

Diyete Başlamak için Harekete Geç!

Diyete başlamak istiyorsunuz ancak başarabilceğinizden endişe ediyorsunuz ya da eski deneyimleriniz sizi diyete başlamaktan alıkoyuyor ee o zaman ne yapacaksınız vazgeçip herşeyin kendi kendine hallolmasını ya da bi anda almadığınız kiloların puff diye bi anda gitmesini mi bekliceksiniz.
Diyette motivasyon her şeyden önce gelir, bu yola “Haydi” diyerek başlarsanız başarı kaçınılmaz olacak unutmayın “HAYDİ”.
Başlarken önünüzdeki yol gözünüzü korkutmasın diyete başlar başlamaz direk ideal kilonuza gelmeyi düşünmektense kendinize küçük hedefler koyarak diyeti sürdürmek sizi daha çok motive edicektir, önce 5 kg daha sonra 5 kg diye diye hoop bakmışsınız ideal kilonuza kavuşmuşsunuz, üstelik başlangıç hedeflerinize ulaştıkça yemediğiniz besinlerden yiyerek kendinizi sıkmadan yola devam edebilirsiniz.Eğer sürekli diyeti, yemediğiniz yiyecekleri, uzun bir yolun başında olduğunuzu düşünürseniz, bu işkenceye dönüşür ve başarı oranını azaltabilir sırf bu yüzden bile hayatınıza yasakları yerleştirmeyin.
Kısacası diyete başladığınızda kulaktan dolma bilgilerin asılsız olduğunu, diyetin aç kalmak demek olmadığını veya salatadan oluşmadığını anlayacaksınız,
Diyet yapmak emek işidir unutmayın siz yola çıkıp, çapa sarfettikçe bende hep size yardımcı oluyor olucam, pes etmeyin.

Diyetisyen Rabia YILMAZ

Leave your vote

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25Sonraki sayfa
Kaynak
Diyetisyen Rabia YILMAZ
Etiketler

Diyetisyenler Kulübü

Diyetisyenler Kulübü'nün kurucusuyum. Diyet yapmayı ve fit kalmayı seviyorum. Boş zamanlarımda gezerim, bazen de burada yazarım. Yeni arkadaşlar edinmeyi severim. Sen de aramıza katılmak istersen memnun olurum. :)

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Kapalı